Jakie są największe zalety etui sylikonowych?

Choć dostępne na rynku pokrowce nie są produkowane z sylikonu, a jedynie z materiału o zbliżonych właściwościach, to jednak wciąż dość chętnie nazywamy je sylikonowymi. Takie etui mogą mieć formę przezroczystych nakładek na telefon, kolorowych osłonek lub spersonalizowanych pokrowców zdobionych samodzielnie wykonaną i odpowiednio przyciętą fotografią. Sklep caseroom.pl oferuje możliwość własnoręcznego zaprojektowania pokrowca z dostępnych grafik lub zdjęć prywatnych.

Elastyczność, niska waga i trwałość

Największym atutem sylikonowych pokrowców na telefony jest wysoki poziom ich elastyczności. Dzięki temu nie ma najmniejszego problemu z założeniem etui na telefon, a gdy się znudzi lub zniszczy, z jego ściągnięciem. Elastyczność etui sylikonowego wpływa również na poprawę bezpieczeństwa codziennego użytkowania smartfona. Miękki materiał ma zdolność do amortyzowania wstrząsów, dzięki czemu przypadkowe uderzenie telefonem o twardą powierzchnię nie musi skończyć się poważnym uszkodzeniem cennego sprzętu. Etui sylikonowe są również bardzo lekkie i trwałe, trudno je rozerwać czy przetrzeć. Zapewniają dobrą ochronę przed drobnymi rysami, przypadkowymi zabrudzeniami i poważniejszymi uszkodzeniami, gdy telefon wyślizgnie się z dłoni. Ich antypoślizgowa powierzchnia wpływa na poprawę chwytu i sprawia, że telefon jest wygodniejszy w użytkowaniu. W takich sklepach jak caseroom.pl znaleźć można wiele rodzajów sylikonowych pokrowców, od ich klasycznych, przezroczystych wersji, po cieszące się sporą popularnością modele Black Matt.

Uniwersalność zastosowań i duże możliwości personalizacji

Sylikonowe etui na telefony to produkty niezwykle uniwersalne, przystępne cenowo, w wersji transparentnej minimalnie wpływające na wygląd smartfona. Wybierając ofertę takiego sklepu jak caseroom.pl można je jednak dość mocno personalizować. Wystarczy skorzystać z rozbudowanego katalogu gotowych grafik, wybrać jedną z nich i ozdobić nią powierzchnię pokrowca. Oczywiście zamiast gotowej grafiki z katalogu zawsze można sięgnąć po własną, samodzielnie wykonaną fotografię. Po jej przycięciu i odpowiednim wyskalowaniu zamówiony pokrowiec będzie miał wyjątkowo unikalny charakter.

Za największe atuty pokrowców sylikonowych należy uznać ich uniwersalność. Są to produkty trwałe, wygodne w codziennym użytkowaniu, a przy tym bardzo tanie. Dużą zaletą jest ich różnorodność i możliwość daleko posuniętej personalizacji. Niemal każdy rodzaj takiego etui można ozdobić własnym zdjęciem lub gotową grafiką. Wystarczy skorzystać z usług sklepu wykonującego tego typu nadruki.

Redakcja BlogMobility