Polecane modele SUV w leasingu

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się VW Tiguan leasing. W dzisiejszym świecie bardzo ważne czynniki w trakcie jazdy to komfort oraz bezpieczeństwo. W tym artykule przedstawimy polecane modele SUV w leasingu. Volkswagen Tiguan to nowoczesny SUV, który powinien zadowolić wszystkich wymagających kierowców.

Co to leasing?

Leasing jest to umowa cywilnoprawna, która jest podobna do wynajmu długoterminowego lub zakupu na raty. W ramach tej umowy leasingodawca (finansujący) przekazuje leasingobiorcy (korzystającemu) określony przedmiot do użytkowania, za co leasingobiorca uiszcza ustaloną w umowie miesięczną opłatę. Umowa ta jest podpisana na określony czas.

Istotną różnicą między leasingiem a zakupem na raty jest to, że w czasie trwania umowy leasingobiorca może korzystać z danego środka trwałego lub nieruchomości, nie będąc ich właścicielem. W porównaniu do wynajmu lub abonamentu, leasing różni się od nich opłatą wstępną (która wpływa między innymi na wysokość rat) oraz możliwością wykupu za wcześniej ustaloną cenę. Po zakończeniu umowy leasingowej, leasingobiorca ma możliwość wykupienia przedmiotu leasingu za wcześniej uzgodnioną kwotę, która często wynosi około 1% wartości przedmiotu w przypadku leasingu KLASYCZNEGO.

Warto zaznaczyć, że chociaż najczęściej przedmiotem leasingu są samochody, może to być również inny rodzaj pojazdów i maszyn, a także nieruchomości czy wyposażenie biur.

Wybór samochodu w leasingu

Obecnie samochód nie jest już tylko środkiem transportu służącym do przewożenia ludzi. Jest to przede wszystkim pojazd, który ma być bezpieczny i sprawny. Właśnie dlatego szereg zróżnicowanych technologii oraz udogodnień zastosowano w Volkswagenie Tiguan. Nowoczesna technologia ma oczywiście na celu usprawnić sam proces jazdy. Postęp technologiczny sprawił, że obecnie możemy korzystać z rozwiązań, o których dawniej mogliśmy jedynie pomarzyć. Warto w tym miejscu wyróżnić system Travel Assist, który podczas monotonnej jazdy wspiera kierowcę. Pomaga nie tylko zachować odpowiednią odległość od pojazdów z przodu, ale również trzymać się wyznaczonego pasa ruchu. Kolejny ciekawy system to Front Assist, czyli asystent awaryjnego hamowania. Minimalizuje on ryzyko wypadku, ponieważ rozpoznaje pieszych. Zadowolone powinny być również osoby, które często podróżują, ponieważ samochód ma niskie spalanie paliwa. Na stronie Mobilni.pl możesz znaleźć informacje, jak zaoszczędzić na kupnie auta.

Zalety leasingu

Nie ma znaczenia, czy wybierzesz wersję wysokoprężną, czy też benzynową – skutkiem będą dobre osiągi i efektywne działanie. W wersji mobilnej też jest dostępny VW Tiguan leasing. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że wersja hybrydowa działa w elektrycznym trybie do 130 km/h. Leasing jest przeznaczony dla przedsiębiorców, którym zależy głównie na niskich ratach miesięcznych. Już nawet po dwóch latach korzystania z danego auta można zmienić pojazd na nowy model. Warto dodać, że opłata wstępna wynosi od 0 do 30% w przypadku leasingu EasyDrive.

Do swoich indywidualnych potrzeb można dopasować leasing VW Tiguana. Możesz samodzielnie określić wysokość wkładu własnego, roczny limit kilometrów oraz długość okresu finansowania. Należy pamiętać, że wysokość miesięcznej raty zależy głównie od tych czynników.

Wybór nowoczesnych samochodów jest bardzo duży, więc każdy bez większego problemu może znaleźć coś dla siebie. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu warto wejść na stronę Mobilni.pl i poznać szczegóły ofert.

Redakcja BlogMobility