Jakie zalety ma dodatek do paliwa Ceramizer?

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszą się płukanki i dodatki do silnika. Przed silnikiem samochodu stawiane są coraz trudniejsze zadania. Wynika to przede wszystkim z natężonego ruchu na drogach miast oraz coraz surowszych norm emisji spalin.

Czym jest dodatek do paliwa?

Czasy, gdy oleje silnikowe były tylko środkiem smarnym już dawno minęły. Obecnie olej silnikowy to wielozadaniowy środek, który zabezpiecza jednostkę napędową. Jednak nawet najlepszy nie poradzi sobie z niektórymi zadaniami w skrajnych warunkach użytkowania. W tym artykule wyjaśnimy, czym jest preparat do silnika Ceramizer i podpowiemy jak należy go używać. Olej silnikowy spełnia różnorodne zadania. Dodatek do paliwa Ceramizer przede wszystkim obniża zużycie paliwa i emisję szkodliwych spalin. Pozwala również wydłużyć żywotność jednostki napędowej. Wysokie właściwości ochronne gwarantują modyfikatory, które używane są w olejach silnikowych. Oprócz tego ważne są też właściwości antykorozyjne. Specjaliści zalecają także użycie Ceramizerów w celu ulepszenia właściwości oleju silnikowego. Dodatek do oleju silnikowego to substancja, która ma nadać konkretne właściwości olejowi. Warto jasno podkreślić, że pewne cechy oleju silnikowego mogą nie być wystarczające. Właśnie w takiej sytuacji zastosowanie znajduje dodatek do oleju Ceramizer. Dodatek ten pomaga dostosować olej do jednostek napędowych, które są bardziej wymagające. Można w tym miejscu wymienić jednostki sportowe, a także wyeksploatowane silniki wiekowe. Dodatek Ceramizer dolany do oleju silnikowego zabezpiecza silnik przed korozją, a także poprawia szczelność silnika. W ten sposób także zabezpiecza wewnętrzne elementy silnika przed zużyciem. Ten niewielki produkt jest w stanie zdziałać prawdziwe cuda z twoim silnikiem. Wypróbuj go koniecznie i przekonaj się sam jak działa.

Wybór dodatków do oleju

Warto mieć na uwadze, że w branży motoryzacyjnej od wielu lat sukcesywnie stosowane są dodatki do olejów. Są to produkty z unikalnymi właściwościami, które wspierają działanie oleju silnikowego. Zadaniem preparatu do oleju Ceramizer jest zregenerowanie metalowych powierzchni we wnętrzu silnika tak, aby tłok miał jak najmniejsze tarcie w cylindrze. Proces wypełniania ubytków w metalowej powierzchni określany jest ceramizacją. Chodzi przede wszystkim o to, żeby utworzyć ceramiczną warstwę ochronną na powierzchni metalu. Zmniejszenie zużycia oleju i paliwa to ważna zaleta Ceramizera. Pozwala także ograniczyć emisję spalin, a to jest ważne dla ochrony środowiska naturalnego. Przed jego użyciem należy zapoznać się z instrukcją produktu. Szeroką grupą produktów są także uszlachetniacze do oleju silnikowego. Ich zadaniem jest poprawienie właściwości oleju.

Redakcja BlogMobility