Dlaczego leasingu samochodu jest korzystny?

Szukając nowego samochodu nie zawsze jesteśmy w stanie opłacić go w całości już na samym starcie. Możemy pozbyć się sporej części oszczędności (o ile nie wszystkich) i wyjechać z salonu nowym autem lub też skorzystać z możliwych opcji finansowania. W tym artykule chcielibyśmy przyjrzeć się bliżej tematowi leasingu samochodu.

Zakup za gotówkę czy leasing samochodu? 

Zakup samochodu to niemały wydatek. Przeciętny człowiek planuje go ze sporym wyprzedzeniem, szczególnie jeżeli decyduje się na nowy model. Pojawia się jednak zazwyczaj pytanie w jaki sposób go kupić. Nie trzeba przecież od razu płacić za niego gotówką. Można skorzystać z opcji jaką jest leasing samochodu. W ten sposób możemy cieszyć się komfortową jazdą na drogach za ustaloną miesięczną ratę. Co więcej, dopiero pod koniec trwania umowy decydujemy czy zostawiamy samochód i spłacamy jego pozostałą wartość czy też oddajemy go do dealera.

Wybór należy do ciebie

Czy to ten moment w którym planujesz znaleźć swój idealny samochód? VW FS czeka właśnie na ciebie! To tutaj możesz skorzystać z bezpiecznej umowy leasingu samochodu. Sam dobierasz okres czasu na jaki chcesz rozłożyć jego finansowanie. Może to być krótszy okres 3-4 lat lub dłużej, nawet 4-5. Zaglądnij na stronę i za pomocą opcji jaką jest kalkulator leasingu samochodu oblicz swoją najkorzystniejszą ratę.

Miesięczna rata dostosowana do twoich możliwości

Nikt z góry nie będzie narzucał ci wysokości raty jaką będziesz musiał spłacać. Dostosowujesz ją tak jak tylko ci pasuje. Sam ustalasz opłatę wstępną – od 0% do 30% wartości samochodu. Roczny limit kilometrów to kolejny element który musisz określić. Jeżeli planujesz jeździć jedynie do niedalekiej pracy i na zakupy, 20 tysięcy rocznie na spokojnie wystarczy. Maksymalny limit to 40 tysięcy. Kalkulator leasingu samochodu zaprojektowany jest w prosty i intuicyjny sposób. Za pomocą suwaków ustalasz wszystkie wartości i w moment widzisz zaktualizowaną ratę.

Zalety finansowania samochodu u VW FS

VW FS może pochwalić się mnóstwem pozytywnych opinii od klientów. Wszystko przebiega tutaj prosto i sprawnie. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie twoje pytania. Za pomocą formularza na stronie internetowej w prosty sposób umówisz się na  rozmowę z dealerem. Zamów kontakt już dziś aby jeszcze szybciej wsiąść do swojego nowego samochodu prosto z salonu.

Redakcja BlogMobility