Zegarek z GPS i Bluetooth firmy Mainnav

Opublikowano: 18/09/2007 Autor: Mobility

Zegarek Innovator MW-705 BT wyposażony w GPS oraz Bluetooth stanowi jedno z najbardziej funkcjonalnych urządzeń tego typu. Firma Mainnav zaimplementowała w nowym produkcie bodaj wszystko, czego może potrzebować wymagający użytkownik.

Global Positioning System (GPS) w połączeniu z Bluetooth pozwala przesyłać informacje dotyczące obecnej lokalizacji, z zegarka do urządzeń typu PDA lub smartphone, ułatwiając w ten sposób nawigację w terenie. Ponadto GPS może okazać się użyteczny dla amatorów fitness, dając dodatkowe informacje dotyczące osiąganych wyników.

Pozostałe funkcje zegarka to np. mierzenie pulsu, prędkości i przebytej odległości, licznik kroków oraz standardowe – stoper i alarm.

Ważący 75 gramów zegarek być może nie należy do najmniejszych lub najefektowniejszych, lecz posiada wiele użytecznych funkcji, zamieszczonych w jednym miejscu. Jest łatwy do zdjęcia – wówczas można umieścić go w specjalnej kieszeni przypinanej do roweru lub zawiesić na szyi.

Bateria zegarka Innovator wystarcza na 66 godzin działania – po jej wyczerpaniu, urządzenie można naładować za pomocą USB. Zegarek jest wodoodporny do głębokości 1m przez 30 minut. Jednak pod wodą funkcja GPS jest bezużyteczna.