The Elder Scrolls: Legends zmierza na smartfony

Czas oczekiwania wreszcie dobiegł końca, Bethesda oficjalnie poinformowała, że The Elder Scrolls: Legends trafi na smartfony z Androidem jeszcze w tym miesiącu!

The Elder Scrolls: Legends

The Elder Scrolls: Legends jest już co prawda dostępny na Androidzie, ale dotyczy to tylko tabletów. Chętnych do spróbowania karcianki Bethesdy na mniejszym ekranie na pewno nie brakuje stąd też decyzja producenta o premierze wersji gry przeznaczonej na smartfony.

Rynek gier karcianych chyba jeszcze nigdy nie oferował tylu różnych i ciekawych tytułów. Mamy przecież współczesnego hegemona – Hearthstone, który niedługo doczeka się kolejnego dodatku. Zarówno na konsolach jak i na PC-tach możemy spróbować swoich sił w wiedzmińskiej grze karcianej czyli polskim Gwincie. Wreszcie, Bethesda, której zawdzięczamy serię rpg The Elder Scrolls, zdecydowała się przenieść swój magiczny świat Tamriel do gry karcianej The Elder Scrolls: Legends.

To właśnie w The Elder Scrolls: Legends wielu upatruje największego konkurenta dla Hearthstone, tymczasem wydaje się, że obydwie gry mogą spokojnie ze sobą koegzystować. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda karcianka w świecie Tamriel lub macie już za sobą kilka partyjek w The Elder Scrolls: Legends, ale wolicie mieć grę zawsze przy sobie to możecie się wstępnie zarejestrować na stronie gry w sklepie Google Play. Jak tylko produkcja będzie dostępna od razu zostaniecie o tym poinformowani.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 10/07/2017