T-Mobile na kartę: Rok ważności konta bez doładowania… Ale jaki jest haczyk?

T-MobileOperator komórkowy T-Mobile zamierza sztucznie budować liczbę klientów? Otóż w T-Mobile na kartę jest teraz dostępna promocja „ROK ważności konta po każdej rozmowie. Wystarczy raz w ciągu roku wykonać lub odebrać połączenie, a ważność konta zostanie automatycznie przedłużone na rok.

Promocja „ROK ważności konta po każdej rozmowie” jest bezpłatna oraz nie wymaga od użytkowników żadnych dodatkowych aktywacji. Wystarczy, że wykonają lub odbiorą połączenie, a ważność konta zostanie automatycznie przedłużone na rok. Aby maksymalnie uprościć zasady promocji również wysyłanie i odbieranie SMSa lub MMSa oraz surfowanie po Internecie w telefonie będzie przedłużało ważność konta w Tak Tak – T-Mobile na kartę.

Przeczytaj również: Dodatkowe minuty w ofercie nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile

Mój komentarz: Dla mnie to sztuczne nabijanie liczby użytkowników, ale dość ciekawa i interesująca oferta. Dla osób, które tylko chcą odbierać połączenia i nie wydawać ani złotówki – bomba. Ale czy są jeszcze tacy?

Opublikowano: 04/10/2011 Autor: Newsroom Mobility

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>