T-Mobile na kartę: Rok ważności konta bez doładowania… Ale jaki jest haczyk?

Opublikowano: 04/10/2011 Autor: Newsroom Mobility

T-MobileOperator komórkowy T-Mobile zamierza sztucznie budować liczbę klientów? Otóż w T-Mobile na kartę jest teraz dostępna promocja „ROK ważności konta po każdej rozmowie. Wystarczy raz w ciągu roku wykonać lub odebrać połączenie, a ważność konta zostanie automatycznie przedłużone na rok.

Promocja „ROK ważności konta po każdej rozmowie” jest bezpłatna oraz nie wymaga od użytkowników żadnych dodatkowych aktywacji. Wystarczy, że wykonają lub odbiorą połączenie, a ważność konta zostanie automatycznie przedłużone na rok. Aby maksymalnie uprościć zasady promocji również wysyłanie i odbieranie SMSa lub MMSa oraz surfowanie po Internecie w telefonie będzie przedłużało ważność konta w Tak Tak – T-Mobile na kartę.

Przeczytaj również: Dodatkowe minuty w ofercie nielimitowanych rozmów w sieci T-Mobile

Mój komentarz: Dla mnie to sztuczne nabijanie liczby użytkowników, ale dość ciekawa i interesująca oferta. Dla osób, które tylko chcą odbierać połączenia i nie wydawać ani złotówki – bomba. Ale czy są jeszcze tacy?

 • cesarz

  Moi teściowie mają co rok inny numer na komórkę. Co roku kupuję im starter Orange , ważny przez rok na odbieranie połączeń.Osobiście uważam, że warunek aby numer w T-Mobile był od czasu do czasu zmuszony do odebrania jakiegokolwiek połączenia jest to dobry.

  • MIchał

   Masz absolutną rację, ale jak dla mnie to sztuczna baza klientów.

 • daniel

  Panowie, panowie… Sztucznie zawyżana liczba klientów? Jak trzeba było ładować by przedłużyć konta to było źle. Jak teraz nie trzeba ładować w celu przedłużenia ważności konta też jest źle.

 • emmu

  nie dogodzi się wszystkim niestety chociażby się bardzo chciało… A moje zdanie jest takie, że jest lepiej uzyskać przedłużenie ważności konta wykonując czynność która nie naraża nas na dodatkowe koszty niż specjalnie doładować konto żeby karta nie przepadła uzyskując kilkumiesięczne przedłużenie… oczywiście nie mówię tu o Play`u bo tam za doładowanie mamy rok ważności