Symulator jazdy Audi A6 lub ciężarówki Mercedes Actros dostępny dla każdego!

Na granicy Warszawy i Ożarowa Mazowieckiego znajduje się unikatowy na skalę Polski symulator jazdy. W kabinie ciężarówki Mercedes Actros szkolą się głównie zawodowi kierowcy, ale teraz na ekstremalną jazdę będą mogli zapisać się wszyscy fani motoryzacji.

Symulator jazdy

Pod okiem instruktora kierowca może pokonać różne trasy, zarówno po mieście, jak i na drodze szybkiego ruchu, a nawet w górach. Można bez szwanku wyjść ze stłuczki, wpaść w poślizg Audi A6, przejechać się ciężarówką z naczepą lub stać się kierowcą autokaru. To kierujący decyduje, jakim pojazdem chce jechać, jaką trasę chce pokonać i jakie przeszkody chce spotkać na swojej drodze. Podczas jazdy po mieście można sprawdzić się w trudnych i niespodziewanych sytuacjach, takich jak zajechanie drogi, wypadki, opady, silny wiatr, jazda nocą czy awarie pojazdu.

„Jest to najwyższa jakość rozrywki przy maksymalnym odwzorowaniu odczuć kierowcy, w każdych warunkach drogowych, w jakich może znaleźć się kierujący pojazdem. Wszystko odbywa się pod okiem instruktora, dzięki czemu po pierwsze jest to bezpieczne, a po drugie kierowca od razu otrzymuje ocenę popełnionych wykroczeń. Z jednej strony jest to doskonała przygoda, ale także możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w ekstremalnych warunkach. To idealna rozrywka dla całej rodziny, ponieważ także dzieci mogą udać się w emocjonującą podróż, oczywiście pod opieką rodzica” – podkreśla Zbigniew Papuga, współwłaściciel Instytutu Kierowcy Zawodowego.

Od lipca 2017 firma wprowadza ofertę dla klientów indywidualnych. Do wyboru są dwa warianty czasowe: 30 min (229,00 zł) lub 60 min (399,00 zł) – dla jednej lub dwóch osób. Z symulatora będzie można korzystać od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-19:00. Voucher można zakupić na stronie: https://katalogmarzen.pl/pl/o/symulator-jazdy-tirem

Nasi koledzy z Technikalia.tv już tam byli o czym możecie się przekonać oglądając poniższy materiał.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 01/08/2017