Philips Xenium V377 – budżetowiec od Philipsa w jeszcze lepszej cenie

Jeśli szukacie jakiegoś niedrogiego smartfonu z pojemną baterią to warto zainteresować się modelem Philips Xenium V377, szczególnie, że obecnie jest on dostępny w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Philips Xenium V377

Philips Xenium V377

Philips Xenium V377 to przede wszystkim potężna bateria i energooszczędne komponenty. Smartfon wyposażono w akumulator o pojemności aż 5000mAh z funkcją szybkiego ładowania. Warto też wspomnieć o energooszczędnych podzespołach, technologii Xenium oraz fizycznym przycisku oszczędzania energii. To wszystko powinno, zdaniem producenta, pozwolić nam na odtwarzanie 3150 utworów muzycznych bez przerwy.

Pozostała część specyfikacji Philips Xenium V377 prezentuje się następująco: 5-calowy ekran IPS HD, czterordzeniowy procesor 1,3 GHz, 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, 5 Mpix aparat główny, 2 Mpix aparat do selfie oraz funkcja dualSIM. Smartfon pracuje pod kontrolą systemu Android 5.1.

Smartfon jest obecnie dostępny za 299 złotych,cena ta już teraz obowiązuje w autoryzowanym sklepie Philips w Strefie Marek Allegro. Wkrótce obniżona cena Philips Xenium V377 zawita także do Media Expert i RTV Euro AGD.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 05/07/2017