Philips Mobile uruchomił sklep w Strefie Marek Allegro

Można już kupować smartfony Philips, markowe akcesoria oraz atrakcyjne zestawy w nowo otwartym sklepie internetowym w Strefie Marek Allegro.

Philips Mobile jest obecny na polskim rynku od 2012 roku. Smartfony tej firmy można kupić w wybranych sieciach sklepów z elektroniką, a także w ofercie operatorów Play i Plus. Od teraz wszystkie dostępne w Polsce modele smartfonów Philips są też dostępne w autoryzowanym sklepie w serwisie Allegro.pl.

Ciekawą propozycją i nowością w ofercie sklepu są zestawy, w skład których wchodzą smartfon i jeden inny produkt marki Philips. Oferta dodatków jest szeroka – od 32-calowego telewizora Philips Ambilight z systemem Android, poprzez całą gamę przewodowych i bezprzewodowych słuchawek, głośników Bluetooth po ładowarki samochodowe. Oczywiście wszystkie produkty w zestawach są tańsze, niż gdyby były sprzedawane osobno.

W planach producenta jest ciągłe rozwijanie oferty sklepu, między innymi o markowe akcesoria Philips, wśród nich ładowarki i uchwyty samochodowe, powerbanki, słuchawki Bluetooth i inne. Philips Mobile zapowiada również, że w niedalekiej klienci sklepu mogą liczyć na akcje promocyjne wybranych produktów i kolejne, ciekawe zestawy w atrakcyjnych cenach.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 13/06/2017