Orange: „Skarbonka”, czyli 5% każdego doładowania gratis

Orange dla swoich klientów przygotowało bardzo ciekawą usługę „Skarbonka„. Jak sama nazwa wskazuje, pozwala ona użytkownikom ofert pre-paid oszczędzać – i to przy każdym doładowaniu. Po aktywacji najnowszej usługi 5% wartości każdego doładowania dostaniesz gratis.

Aktywacji „Skarbonki” można dokonać na kilka sposobów. Najprostszym i najszybszym z nich jest wpisanie ekspresowego kodu *110*06*00# i zatwierdzenie zieloną słuchawką. Można również wysłać SMS o treści SKARBONKA pod numer 848 lub zalogować się na stronie orange.pl/online. O włączeniu usługi operator poinformuje Cię wiadomością tekstową.

W każdej chwili możesz sprawdzić ile złotówek już znajduje się w Twojej Skarbonce. Możesz do tego użyć kodu *110*06#, wysłać SMS pod numer 848 o treści ILE lub zalogować się na stronie orange.pl/online.

W momencie, gdy zechcesz skorzystać z posiadanych przez siebie złotówek (a będziesz ich miał minimum 5), wystarczy przelać je na konto główne lub promocyjne – Ty decydujesz. Jednak za przelew na promocyjne konto Orange przyznaje 50% posiadanych przez Ciebie złotówek gratis.

Sposób przelewania złotówek jest następujący:
– jeśli chcesz przelać złotówki na konto główne, wystarczy, że wyślesz darmowego SMS-a o treści GLOWNE X pod numer 8048,
– jeśli chcesz przelać złotówki na konto promocyjne, wystarczy, że wyślesz darmowego SMS-a o treści PROMO X pod numer 8048.

W obu przypadkach X oznacza kwotę, jaką chcesz przelać na konto promocyjne bądź główne.

Opublikowano: 06/05/2010 Autor: Mobility

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>