Orange podwyższa stawkę. 2 lata ważności konta. Wystarczy wysłać SMSa

orange logoDzień po ogłoszeniu rocznej ważności konta przez T-Mobile, sieć Orange podbija stawkę. Wystarczy wysłać bezpłatnego SMSa, a konto będzie ważne przez następne 2 lata, począwszy od daty wysyłki.

Aby skorzystać z promocji wystarczy wysłać SMS o treści START na bezpłatny numer 8002. Każdy SMS wysłany do 30 listopada, przedłuży ważność konta dla połączeń wychodzących na dwa lata, począwszy od daty jego wysyłki.

Po 30 listopada wysyłając SMS o treści START na bezpłatny numer 8002, będzie można przedłużyć ważność konta do 12 miesięcy.

Z promocyjnych warunków przedłużania ważności konta można korzystać wielokrotnie. Jedynym warunkiem jest posiadanie ważnego konta głównego, w chwili wysyłania SMS-a przedłużającego jego ważność.

Polecamy: Testuj z Orange 2012 telefonów HTC 7 Mozart z Windows Phone. Szczegóły!

W promocji mogą uczestniczyć wszyscy obecni oraz nowi klienci ofert Orange na kartę, oprócz klientów korzystających z oferty Zetafon oraz abonentów Orange Ekstra Numeru

O prawidłowej rejestracji w Promocji Abonent zostanie poinformowany SMS-em, który otrzyma w ciągu 24 godzin od momentu dokonania rejestracji. W każdej chwili może sprawdzić jego ważność, korzystając z:
– krótkiego kodu wprowadzanego z klawiatury telefonu – *124*# [zadzwoń],
– informacji pod numerem *500 (koszt zgodny z obowiązującym cennikiem),
– konta klienta dostępnego na www.orange.pl.

Warto przypomnieć, że dzień wcześniej T-Mobile zaoferowało roczną ważność konta.

Opublikowano: 06/10/2011 Autor: Newsroom Mobility

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>