OnePlus 5 poznamy już 20 czerwca?

Wciąż nie wiemy kiedy dokładnie zadebiutuje długo oczekiwany OnePlus 5. Najnowsze informacje sugerują, że smartfon zostanie zaprezentowany już 20 czerwca.

OnePlus 5

Chiński producent stopniowo ujawnia kolejne szczegóły na temat OnePlus 5, jednak najważniejszej informacji – daty premiery, wciąż nie zdradził. Dzisiaj na portalu Weibo pojawił się wpis okraszony wymownym zdjęciem – premiera OnePlus 5 nastąpi 20 czerwca. Czy jednak rzeczywiście tak będzie? Już od jakiegoś czasu spekuluje się, że premiera OnePlus 5 nastąpi w drugie połowie czerwca, co pokrywałoby się z dzisiejszymi informacjami.

Dla przypomnienia OnePlus 5 ma zostać wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz, procesor Qualcomm Snapdragon 835, 6 lub 8GB pamięci RAM, 64 lub 128GB pamięci wewnętrznej oraz podwójny 16-megapikselowy aparat główny. CEO OnePlus – Peter Lau, chwalił się również, że OnePlus 5 będzie najcieńszym flagowcem dostępnym na rynku.

Czekacie na kolejny flagowiec OnePlus? Trzeba przyznać, że producent przebojem wdarł się na rynek i z pewnością zapracował już na zaufanie klientów. Miejmy nadzieję, że po premierze „piątki” wszyscy będziemy mieli powody do zadowolenia, ciekawych urządzeń nigdy dość.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 05/06/2017