O MOBILITY

Miesięcznik Mobility poświęcony jest szeroko pojętym mobilnym technologiom. Największy w Polsce poradnik telekomunikacyjny. Doświadczeni dziennikarze-hobbyści opisują na łamach magazynu działanie urządzeń zapewniających łączność teleinformatyczną, nawigacje i komputery przenośne oraz wszelkie akcesoria i gadżety. Testy sprzętu, porady, aktualne trendy panujące na rynku – to tylko niektóre ze stałych elementów, jakie znajdziecie Państwo w każdym wydaniu magazynu. Głównym tematem pisma jest telefonia komórkowa, ale nasi dziennikarze chętnie piszą o laptopach, tabletach, nawigacji, odtwarzaczach i konsolach do gier, aplikacji mobilnych. Jesteśmy na rynku już 15 lat i wciąż się rozwijamy!

Dystrybucja i promocja
Mobility znaleźć można na półkach najlepszych salonów prasowych w całym kraju: KOLPORTER, RUCH, EMPIK, INMEDIO, RELAY, TRAFFIC CLUB, GARMOND PRESS. Od 2009 roku magazyn Mobility dostępny jest również w internetowych kioskach. Dostępna jest również prenumerata 6 lub 12 wydań pisma.

Dane statystyczne
Miesięcznik Mobility wydawany jest w nakładzie 47 000 egzemplarzy + sprzedaż poprzez e-kioski ( ok. 2 000 egz. ),ale faktyczne czytelnictwo jest o wiele wyższe, gdyż jak zawsze w przypadku pism skierowanych do ludzi młodych (16 do 32 lat), jeden egzemplarz przeglądany jest przez wiele osób. Nasi czytelnicy to w większości mężczyźni (78%), mieszkańcy dużych i średnich miast (70%), aktywni zawodowo (62%) i wykształceni na poziomie wyższym lub średnim (62%).