Nowa Motorola pojawia się w Geekbench

W serwisie Geekbench pojawił się nowy smartfon Motoroli o nazwie kodowej XT1789, co ciekawe jego specyfikacja może sugerować, że mamy do czynienia z zupełnie nowym urządzeniem.

Motorola XT1789

Motorola XT1789 zostanie wyposażona w 5-calowy ekran o rozdzielczości FullHD. Za wydajność odpowiadać będzie ośmiordzeniowy procesor marki Qualcomm (prawdopodobnie Snapdragon 630) o częstotliwości taktowania 2,2 GHz z GPU Adreno 508. Pamięci RAM otrzymamy 3 GB, natomiast przestrzeni na dane 16 GB.

Na tylnym panelu znajduje się 12-megapikselowy aparat główny, umożliwiający nagrywanie wideo w 4K. Na froncie znajdziemy natomiast 16-megapikselowy aparat do selfie, co jest dość nietypowe w urządzeniach Motoroli. Całość działać będzie pod kontrolą systemu Android 7.1.1 Nougat.

Czym tak naprawdę jest nowe urządzenie? Ciężko powiedzieć, wiemy natomiast, że nie jest to Moto G5S oraz G5S Plus, które mają otrzymać większe ekrany. Mało prawdopodobne jest również aby był to Moto X4 bowiem smartfon ten ma otrzymać nie tylko większy ekran (5,2-cala), ale również inny procesor i aparaty. Póki co pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej informacji na temat tajemniczego XT1789.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 11/07/2017