LG G6 Plus i LG G6 32GB debiutują na rynku

Koreański producent, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zaprezentował nowe modele swojego tegorocznego flagowca – LG G6 Plus oraz LG G6 32 GB.

LG G6

LG G6

Nie do końca podoba mi się polityka dzielenia klientów, a na taką zdecydowało się LG przy premierze G6. Wersje urządzenia różniły się od siebie w zależności od rynku, na którym debiutowały i tak np. Koreańczycy otrzymali przetwornik Quad DAC, ale zabrakło już w ich modelu możliwości bezprzewodowego ładowania, z której mogli się cieszyć Amerykanie. Co więcej smartfon debiutował na największych rynkach z 64GB pamięci wewnętrznej na pokładzie. My niestety otrzymaliśmy uboższą wersję wyposażoną w 32 GB pamięci wewnętrznej i pozbawioną Quad DAC.

LG G6 Plus wydaje się być obecnie najmocniejszym i najbardziej kompletnym modelem ze wszystkich wariantów dostępnych na rynku. G6 Plus otrzyma 128GB pamięci wewnętrznej, możliwość bezprzewodowego ładowania oraz przetwornik Quad DAC.

W LG G6 32 GB zmieni się tak naprawdę tylko ilość dostępnej pamięci wewnętrznej (w Korei LG G6 debiutował z 64GB pamięci wewnętrznej).

Póki co smartfony będą dostępne tylko w Korei Południowej, i nie mamy pojęcia czy kiedykolwiek ją opuszczą. LG nie zdradziło jeszcze na ile wyceniło nowe warianty swojego flagowca.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 19/06/2017