Dead Rivals – Zombies – nowa gra MMO od Gameloftu

Francuski producent – Gameloft, udostępnił dzisiaj swoją kolejną produkcję – Dead Rivals – Zombies. Niestety gra jest póki co dostępna tylko w ramach tzw. „soft launch’u”, co oznacza, że wyłącznie posiadacze urządzeń z systemem iOS z wybranych krajów mogą obecnie bawić się w Dead Rivals – Zombies.

Dead Rivals - Zombies

Dead Rivals – Zombies przeniesie nas do postapokaliptycznego świata opanowanego przez zombie. Produkcja Gameloftu zaoferuje nam doznania typowe dla gry MMO. Otrzymamy pełną swobodę przy tworzeniu naszego wirtualnego alter ego, co więcej będziemy mogli wybrać jedną z trzech dostępnych klas postaci (każda z unikalnymi zdolnościami). W grze nie zabraknie również systemu craftingu, będziemy mogli nie tylko wytwarzać przedmioty potrzebne nam do przetrwania, ale również dowolnie je modyfikować.

W trakcie zabawy nie powinniśmy się nudzić, twórcy przygotowali dla nas tryby: PvP, PvE, kooperacyjne misje, a także kampanię przeznaczoną dla „samotnych wilków”.

Dead Rivals – Zombies jest produkcją darmową, jednak nasze pieniądze możemy przeznaczyć na zakup niezliczonej ilości sprzętu do modyfikacji wyglądu naszej postaci. „Soft Launch” może oznaczać, że już niebawem wszyscy zainteresowani będą mogli spróbować swoich sił w Dead Rivals – Zombies. Gra ostatecznie zadebiutuje zarówno na iOS’ie jak i Androidzie.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 11/07/2017