CityTab Lite – nowy tablet w ofercie marki Colorovo

CityTab Lite to nowa propozycja marki Colorovo, której właścicielem jest ABC Data S.A.. 7’’ tablet, który łączy w sobie konkurencyjną cenę przy zachowaniu pełnego komfortu użytkowania rozszerza ofertę marki Colorovo i jest zapowiedzią wprowadzania kolejnych urządzeń w ciągu najbliższych miesięcy.

CityTab Lite to tablet wprowadzony do oferty marki Colorovo z myślą o klientach, którzy rozpoczynają swoją przygodę z elektroniką użytkową i szukają stabilnych urządzeń, które w łatwy sposób wprowadzą użytkownika w tabletowy świat.

Oferta CityTab Lite charakteryzuje się solidnymi parametrami technicznymi dla początkującego użytkownika. Tablet z procesorem A13 Cortex A.8 1.0 GHz, 7” ekranem panoramicznym TFT o rozdzielczości 800×480 px, działa na systemie Android 4.0 Ice Cream Sandwich, z wewnętrzną pamięcią 4 GB, WiFi oraz możliwością obsługi zewnętrznego modemu 3G USB. Jest typowym urządzeniem, które umożliwia swobodne przeglądanie stron www czy oglądanie filmów w jakości HD.

Colorovo to marka należąca do firmy ABC Data S.A. – największego dystrybutora sprzętu IT, oprogramowania i elektroniki użytkowej. Marka debiutowała na rynku elektroniki użytkowej wprowadzając, w listopadzie ubiegłego roku, tablet City Tab, który został bardzo dobrze przyjęty przez klientów oraz otrzymał pochlebne recenzje od dziennikarzy branżowych.

CityTab Lite z pewnością zainteresuje studenta posiadającego ograniczony budżet, jak również rodziców, którzy nie chcą wydać zbyt dużej kwoty na pierwszy tablet swojego dziecka. Cechą wyróżniającą CityTab Lite ma być właśnie jego niska cena.

Colorovo zakłada, że koszt zakupu urządzenia dla odbiorcy końcowego nie powinien przekroczyć 300 zł. W pierwszej kolejności tablet będzie dostępny w sieciach detalicznych Media Markt i Saturn Planet, jak również w sklepach internetowych: morele.net oraz e-market.pl.

Colorovo to marka materiałów eksploatacyjnych, akcesoriów komputerowych oraz elektroniki użytkowej. Tablet CityTab Lite jest drugim urządzeniem z kategorii „Elektronika użytkowa” w portfelu produktowym marki. Plany przewidują wprowadzanie kolejnych produktów akcesoryjnych (akcesoria komputerowe oraz do urządzeń mobilnych), a także produktów z kategorii „Dom i Biuro” oraz „Elektronika użytkowa”.

Produkty marki Colorovo są dostępne w całej sieci dystrybucji grupy ABC Data, a od połowy 2012 r. – obecne są również w ofercie Media Markt, Agito.pl, Morele.net oraz NEO24.pl – największych polskich platformach sprzedażowych.

Opublikowano: 14/02/2013 Autor: Newsroom Mobility

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>