Cennik oferty LTE w iPlusie

Plus logoW dniu dzisiejszym startuje oferta komercyjna z wykorzystaniem technologii LTE w iPlusie. Internet LTE pozwala na osiąganie prędkości pobierania danych do 100 Mb/s oraz ich wysyłania z prędkością do 50 Mb/s.

Jest to obecnie najszybszy mobilny internet dostępny na terenie Polski (zasięg technologii LTE obejmuje 22% populacji). Aby korzystać z nowej technologii konieczne jest posiadanie odpowiedniego modemu oraz wymiana karty SIM na USIM.

Operator przygotował ofertę komercyjną dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jednak technologia LTE nie jest dostępna w najtańszych taryfach. Każdą usługę można przetestować przez 7 dni.

Do oferty wprowadzony został nowy modem Huawei E398 LTE, który dostępny jest od 1 zł. Do modemu istniej możliwość dokupienia specjalnej anteny zewnętrznej w cenie 39 zł. Oferta LTE nie jest dostępna w ofercie „bez sprzętu”.

Oferta dla klienta indywidualnego
iPlus LTE cennik klient indywidualny

Oferta dla klienta biznesowego

iPlus LTE cennik klient biznesowy

Oferta Razem Lepiej – skierowana do klientów posiadających taryfy głosowe post-paid
iPlus LTE Razem Lepiej

źródło: Plus+ Blog

Opublikowano: 29/11/2011 Autor: Newsroom Mobility

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>