ALL Controler – „Jeden by wszystkimi rządzić”

Wszyscy dobrze wiemy jak wygodny, dostosowanych do naszych potrzeb kontroler może zmienić życie gracza. Każdy z nas ma swoje preferencje i upodobania, problem w tym, że niemal niemożliwe jest znaleźć uniwersalny kontroler, który byłby kompatybilny ze wszystkimi konsolami i urządzeniami w naszym domu. Jednak może się to wkrótce zmienić dzięki ALL Controler.

ALL Controler

ALL Controler to nowy projekt, który pojawił się na Kickstarterze, twórcom – Digital Depth, już udało się zebrać wymaganą do realizacji projektu sumę. Czym jest All Controler? Najprościej rzecz ujmując jest to kontroler, który jak zapewniają twórcy, będzie kompatybilny ze wszystkim współczesnym konsolami jak również z PC, Mac, Linux, Android czy iOS.

ALL Controler połączymy z innymi urządzeniami zarówno za pomocą kabla jak i bezprzewodowo. Ustawienia kontrolera, przycisków czy czułość drążków będziemy mogli dowolnie modyfikować, jakby tego było mało, produkt Digital Depth może również symulować klawiaturę / myszkę, dzięki czemu możliwe będzie wykorzystanie kontrolera w grach, w których producenci nie zadbali o możliwość gry za pomocą pada.

Jeśli jesteście zainteresowani to warto odwiedzić stronę projektu na Kickstarterze. ALL Controler wyceniono na 55 dolarów, pamiętajcie jednak, że wysyłka urządzenia rozpocznie się dopiero w maju 2018.

Maciej Persona , maciej.persona@mobility.com.pl, 07/08/2017